biuro@jklaser.pl

+48 501 526 125

Pomoc społeczna, finansowa, materialna

Referencje

Firma jklaser.pl angażuje się również w pomoc społeczną, finansową i materialną. Od kilku lat jesteśmy jednym ze sponsorów: 
- drużyny MKS „Start” Pruchnik,
- Pikniku Rodzinnego w Pruchniku Górnym,
 
Wspomagaliśmy finansowo i wykonywaliśmy nieodpłatnie medale, statuetki, pomoce dydaktyczne dla kilku szkół, przedszkoli, stowarzyszeń, ośrodków pomocy osobom niepełnosprawnym. Od kilku lat we wrześniu odbywa się u nas „Narodowe czytanie” pod patronatem Prezydenta RP. Jesteśmy również wydawcą albumu „Uchwycone w czasie – Pruchnik na starej fotografii”.

Właściciel firmy za swoją działalność społeczną w roku 2011 został odznaczony statuetką „SŁONECZNIK” – zasłużony dla ziemi pruchnickiej, a w roku 2012 został „Pozytywistą Roku” w kategorii kultura i sztuka – wyróżnienie przyznawane przez Fundację Wokulski w Warszawie.
Jest członkiem kilku stowarzyszeń, m.in. Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koło Nr 3 w Jarosławiu, gdzie pełni rolę sekretarza stowarzyszenia, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Pruchnickiej oraz do LGD „Z tradycją w nowoczesność” z siedzibą w Pawłosiowie.