biuro@jklaser.pl

+48 501 526 125

Super precyzyjne grawerowanie laserem   

Laserowe grawerowanie plexi

Czym jest laserowe grawerowanie? Jest to usługa mająca na celu zmianę zwykłej powierzchni wykonanej z materiału skrawalnego w wyjątkową, osobistą ozdobę. Wprowadzenie dedykowanego napisu bądź grawerowany obrazek pozwoli stworzyć przedmioty takie jak gadżety reklamowe, upominki i pamiątki, jak również nagrody, tabliczki oraz żetony — co do możliwości, są one naprawdę ogromne i ograniczone głównie wyobraźnią klienta.

Grawerowanie plexi laserem

Oferujemy grawerowanie plexi, sklejki drewnianej, beermatu, gumy oraz laminatów grawerskich. Nie grawerujemy przedmiotów okrągłych. Podana poniżej cena usługi obejmuje przedmioty o powierzchni do 10 cm2. Cięcie i laserowe grawerowanie materiałów powierzonych wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym. Jeśli szukają Państwo firmy, która dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym umożliwiającym bardzo precyzyjne grawerowanie plexi i innych materiałów – zapraszamy do kontaktu.

Aparatura wykonująca ozdobę sterowana jest komputerowo, co pozwala na uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów. Charakterystycznym efektem grawerowania plexi są gładkie krawędzie, które nie wymagają dalszej obróbki, dzięki czemu dekoracja szybko jest gotowa do odbioru. Oferujemy Państwu najróżniejsze ozdoby – m.in. breloczki do kluczy, trofea i dekoracje na biurko.


do 10 szt.

11-50 szt.

51-100 szt.

101-500 szt.

501-1000 szt.

powyżej 1000 szt.

Cena do 10 cm2

5,50

3,40

2,30

1,50

1,30

1,10

Ceny brutto zawierają 23% VAT.
Przy dużych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego
.